Kontakt z Profideutsch

telefon: +48 784 672 205

e-mail: kontakt@profideutsch.pl

skype: profideutsch.pl

Skuteczna nauka

języka niemieckiego

Nauka niemieckiego przez skype – wyjątkowy stosunek jakości do ceny

Gdy zależy nam na naprawdę skutecznej nauce języka powinniśmy postawić na lekcje indywidualne. Wówczas tempo oraz rodzaj zajęć jest dostosowywany do naszych potrzeb oraz możliwości. Nauka online wydaje się być pod tym kątem optymalna, ponieważ jest nie mniej efektywna od indywidualnych lekcji „w cztery oczy”, ale z pewnością jest wyraźnie tańsza i bardziej komfortowa. Oszczędzamy także nasz cenny czas.

Jak wyglądają zajęcia?
Lekcje odbywają się za pomocą komunikatora skype. Za każdym razem we wcześniej ustalonym terminie lektor łączy się z kursantem, wykorzystując w tym celu to darmowe narzędzie do komunikacji.

 W trakcie lekcji na bieżąco dokonywane są notatki, do których wgląd mają obie strony i mogą je nanosić równocześnie. W tym celu wykorzystujemy narzędzie „Google Docs”, które daje nam możliwość tworzenia, zapisywania oraz edycji dokumentów, do których dostęp mają tylko wybrane osoby. Jest to też doskonały sposób, aby ćwiczyć naukę pisania w języku niemieckim.


Tak sporządzone notatki służą zarówno kursantom, którzy w każdej chwili mają wgląd do przerabianych wcześniej materiałów, jak również może służyć jako baza do wprowadzania materiału do oprogramowania Profi Deutsch – niezwykle skutecznej metody nauki słownictwa.

Dzięki nauce przez Internet można wykorzystać wszystkie materiały, jakie potrzebne nam są w ramach zajęć. Komunikator skype daje nam możliwość współdzielenia ekranów, wobec czego w prosty i przystępny sposób można z kursantem przerabiać prezentacje multimedialne i wszelkiej maści elementy audiowizualne.

Dodatkowe materiały na zajęcia przesyłane są drogą mailową. Wykorzystanie w pełni dobrodziejstw Internetu sprawia, że kursy online są kompletne i odznaczają się bodaj najlepszym stosunkiem jakości do ceny.


Dla kogo przeznaczone są lekcje online?
Prowadzimy zajęcia wedle indywidualnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy zajęcia konwersacyjne, przygotowanie do certyfikatów, matury i innych egzaminów, lekcje ukierunkowane na język branżowy, pomoc w pisaniu dokumentów i prowadzeniu korespondencji handlowej z niemieckojęzycznymi kontrahentami. Jednym słowem – dla wszystkich!
 

← powrót do listy aktualności

Dlaczego ProfiDeutsch

Gwarantujemy aż 95% skuteczności w przyswajaniu nowego materiału

Stosujemy najskuteczniejszą na rynku metodę nauki języka – metodę Profi Deutsch

Uczymy w języku niemieckim

Nasi lektorzy posiadają najwyższe kwalifikacje

Usługi świadczymy w siedzibie Państwa firmy lub miejscu zamieszkania

Wykorzystujemy nowoczesne technologie multimedialne

Posiadamy najskuteczniejszy system do nauki słownictwa

Zaloguj się aby pobrać program ProfiDeutsch

facebook