Kontakt z Profideutsch

telefon: +48 784 672 205

e-mail: kontakt@profideutsch.pl

skype: profideutsch.pl

Skuteczna nauka

języka niemieckiego

ProfiDeutsch

Profi Deutsch jest firmą świadczącą profesjonalne usługi w zakresie języka niemieckiego. Prowadzimy kursy językowe na najwyższym poziomie, wykorzystując nowoczesne technologie multimedialne. Na potrzeby naszych szkoleń stworzyliśmy najskuteczniejszy system do nauki słownictwa. Gwarantujemy aż 95% skuteczności w przyswajaniu nowego materiału.

Naszymi odbiorcami są klienci indywidualni, jak również firmy, mające kontakty handlowe z kontrahentami niemieckojęzycznymi, a także stawiające na rozwój swoich pracowników. Posiadamy doświadczonych lektorów oraz doskonałą organizację.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy elastyczne terminy, dbamy o komfort oraz wygodę naszych odbiorców. Dostosowujemy się do ich potrzeb oraz możliwości organizacyjnych, aby zapewnić maksymalną efektywność nauki.

Autorska metoda nauki języka

Wykorzystujemy autorską metodę Profi Deutsch, gwarantującą efekty, jakich nie osiągną Państwo nigdzie indziej. Jej skuteczność poparta jest wieloletnimi badaniami oraz setkami zadowolonych klientów. Polega ona na połączeniu dwóch niezwykle istotnych aspektów nauki języka - używania wyłącznie języka niemieckiego na zajęciach oraz gwarancji przyswajania ogromnej ilości słownictwa w niewiarygodnie krótkim czasie. Ta mieszanka daje piorunujące efekty, które niezwykle cenią sobie klienci Profi Deutsch.

Szkoła Profi Deutsch posiada również bogatą ofertę tłumaczeniową w zakresie języka niemieckiego. Jesteśmy otwarci na współpracę w każdym zakresie - od drobnych tłumaczeń pisemnych, stron internetowych, przez tłumaczenia ustne, do tłumaczeń filmów oraz książek.

Od kilku lat z powodzeniem prowadzimy również kursy on-line. To idealne rozwiązanie na każdą kieszeń. Kursy prowadzone przez internet są nie mniej skuteczne, a klienci, którzy spróbowali takiej formy nauki, są równie zadowoleni jak pozostali.

Prowadzimy również kursy niestandardowe - uczymy niemieckiego przy piwie, zwiedzając Szczecin, bądź robiąc zakupy. Uczymy też przy pomocy muzyki oraz filmów. Realizujemy także praktyczne potrzeby-propozycje naszych klientów - pomagamy załatwić sprawę w banku, na poczcie, w urzędzie lub sklepie.

Certyfikaty

Stworzyliśmy własny system certyfikacji, dzięki któremu po raz pierwszy na rynku pojawił się dyplom potwierdzający praktyczną znajomość języka niemieckiego. Naszym priorytetem zawsze była komunikacja, a nasz system weryfikacji znajomości języka jest jedynym, który za cel nauki języka przyjmuje użycie go w praktyce.

Stworzyliśmy je głównie z myślą o pracodawcach, którzy notorycznie zderzani są z przykrą rzeczywistością niewiele wartych certyfikatów obecnych na rynku, bądź fantazją kandydatów wyrażoną w ich życiorysie.

Certyfikaty nie mają typowego charakteru komercyjnego. Nie istnieją podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń, które mają przygotować kandydatów do pozytywnego zdania egzaminu.

Podejść do certyfikatu może każdy, egzaminy organizowane są w siedzibie naszej szkoły przy ulicy Firlika, a terminy ustalane są co najmniej dwa razy w roku, zwykle na koniec każdego semestru.

Dlaczego ProfiDeutsch

Gwarantujemy aż 95% skuteczności w przyswajaniu nowego materiału

Stosujemy najskuteczniejszą na rynku metodę nauki języka – metodę Profi Deutsch

Uczymy w języku niemieckim

Nasi lektorzy posiadają najwyższe kwalifikacje

Usługi świadczymy w siedzibie Państwa firmy lub miejscu zamieszkania

Wykorzystujemy nowoczesne technologie multimedialne

Posiadamy najskuteczniejszy system do nauki słownictwa

Zaloguj się aby pobrać program ProfiDeutsch

facebook