Kontakt z Profideutsch

telefon: +48 784 672 205

e-mail: kontakt@profideutsch.pl

skype: profideutsch.pl

Skuteczna nauka

języka niemieckiego

Program Profi Deutsch

 

Nasz autorski system wspomagający naukę języka niemieckiego wielokrotnie zwiększa jej skuteczność. Dzięki niemu stale utrwalane jest słownictwo poznane na zajęciach, a lektor ma stały wgląd w postępy czynione przez kursantów. W pamięci trwale zapisywane jest ok. 95% informacji skrupulatnie wybranych przez wykwalifikowanego oraz przeszkolonego w tym zakresie lektora.

 

KROK 1 

Kurs. Genialność tego rozwiązania polega na tym, że może być ono filarem każdego kursu, niezależnie od specjalizacji, zdolności językowych kursantów, a także charakteru zajęć. System ten pozwala uelastycznić zajęcia, które przestają być zamykane w powielające się schematy. Dzięki niemu lektor może przeprowadzić zajęcia zgodnie z własnym uznaniem, z uznaniem swoich kursantów, zatem na materiał oraz na sposób prowadzenia lekcji wpływ mają obie strony, a kurs staje się atrakcyjniejszy.

 

KROK 2 

Selekcja informacji. Zadaniem lektora po każdych zajęciach jest wyselekcjonowanie najważniejszych informacji, słów oraz zwrotów z zajęć oraz wprowadzenie ich do bazy wszystkich kursantów, którzy uprzednio dostali niezbędne oprogramowanie, służące do powtarzania wprowadzonego materiału. Baza ta jest sukcesywnie powiększana po każdych zajęciach.

 

KROK 3

Informacja zwrotna. Po każdej powtórce materiału, dokonanej przez kursanta, lektor otrzymuje informacje zwrotne w postaci statystyk – z czym jego kursanci mają największe problemy. Dzięki tym informacjom lektor może na bieżąco śledzić, czy jego kursanci nadążają za materiałem, czy nie ma zbyt dużych różnic poziomów pomiędzy nimi. Trudniejsze partie materiału mogą zostać powtórzone, a same zajęcia stają się bardziej efektywne.Schemat ten można przedstawić następująco:

 1. Na zajęciach poznawany jest materiał.
 2. Lektor wybiera najważniejsze słowa/zwroty/zdania.
 3. Nowe słowa pojawiają się u każdego kursanta, uzupełniając wcześniej dodane słownictwo.
 4. Kursant dokonuje powtórki materiału.
 5. Lektor otrzymuje raport z informacjami, z czym kursanci mają trudności.
 6. Lektor uwzględnia te trudności w trakcie prowadzenia zajęć.

Zalety programu Profi Deutsch:

 • Skuteczność – materiał powtarzany przez kursantów przyswajany jest w 95%, co oznacza, że 95% słów/zwrotów/zdań wprowadzonych przez lektora trwale zapisywane jest w pamięci kursantów. W ten sposób w ciągu roku, spędzając na powtórkach ok. 15 min. dziennie, kursanci poznają ok. 3000-4000 tysięcy (!) nowych słów i zwrotów.
 • Motywacja – największym problemem pojawiającym się w trakcie nauki jest (brak) zapał(u), który z czasem mija. Zasada funkcjonowania naszego systemu wyklucza tzw. „lenistwo” – czyli przekładanie czegoś co mamy zrobić dziś, na jutro. Jak to się dzieje? Jeśli nie dokonamy powtórki jednego dnia, to następnego będziemy mieli dwa razy tyle do powtórzenia, więc zrobimy wszystko, by nie odwlekać powtórek. Tylko systematyczne powtarzanie słów i zwrotów gwarantuje nam pełną satysfakcję oraz pewność, że wystarczy kilka minut dziennie do uzyskania oszałamiających efektów.
 • Oszczędność czasu – system powtarzania skonstruowany jest w taki sposób, aby spędzić jak najmniej czasu, a zapamiętać jak najwięcej. Dzięki doskonale doprecyzowanemu algorytmowi, powtarzanie jest maksymalnie efektywne, co pozwala nam zaoszczędzić ogromną ilość czasu, która potrzebna byłaby do osiągnięcia takich efektów.
 • Satysfakcja – nasz system jest gwarancją efektów, które dostrzegamy niemal natychmiast. Gdy dostrzeżemy, jak szybko przyswajamy nową wiedzę, sprawi nam to ogromną satysfakcję oraz motywację do dalszej pracy.
 • Wszechstronność – program Profi Deutsch pozwala nie tylko poszerzyć słownictwo w języku obcym. Dzięki uczeniu się pełnych zdań oraz zwrotów poznajemy skomplikowane konstrukcje gramatyczne empirycznie – chłoniemy je jak dziecko uczące się języka ojczystego, powtarzamy i stosujemy w praktyce. Dzięki temu zyskujemy wyczucie językowe dużo wcześniej oraz na dużo wyższym poziomie, które jest niezbędne do płynnego wypowiadania się oraz zrozumienia nowych informacji w danym języku. Dodatkowo pozwala nam on wzrokowo przyswoić zasady poprawnej pisowni, dzięki czemu zyskamy również umiejętność poprawnego wypowiadania się pisemnie.

Dlaczego ProfiDeutsch

Gwarantujemy aż 95% skuteczności w przyswajaniu nowego materiału

Stosujemy najskuteczniejszą na rynku metodę nauki języka – metodę Profi Deutsch

Uczymy w języku niemieckim

Nasi lektorzy posiadają najwyższe kwalifikacje

Usługi świadczymy w siedzibie Państwa firmy lub miejscu zamieszkania

Wykorzystujemy nowoczesne technologie multimedialne

Posiadamy najskuteczniejszy system do nauki słownictwa

Zaloguj się aby pobrać program ProfiDeutsch

facebook