Kontakt z Profideutsch

telefon: +48 784 672 205

e-mail: kontakt@profideutsch.pl

skype: profideutsch.pl

Skuteczna nauka

języka niemieckiego

Tłumaczenia

TŁUMACZENIA

Posiadamy niezwykle atrakcyjną ofertę tłumaczeń. Nasze tłumaczenia cechuje profesjonalizm, rzetelność oraz najwyższa jakość usług. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy tłumaczenia ustne oraz pisemne. Ze względu na pełny profesjonalizm naszych usług, na cenę tłumaczeń nie wpływa kierunek dokonywanego tłumaczenia – jest ona stała dla tłumaczeń z języka polskiego na język niemiecki, jak również z języka niemieckiego na język polski. Nasi klienci cenią sobie szczególnie jakość naszych tłumaczeń, która stoi na najwyższym poziomie.

Tłumaczymy teksty reklamowe, umowy, korespondencję prywatną, jak i handlową, dokumenty, książki, a także filmy. Oferujemy również tłumaczenia ustne, pomoc w negocjacjach handlowych oraz w załatwianiu różnych spraw przez telefon.

Profi Deutsch oferuje tłumaczenia wszystkich specjalizacji, w tym:

Handel, marketing, ekonomia, finanse, bankowość, biznes, prawo, reklama, PR, strony internetowe, gry komputerowe, specyfikacje techniczne, przemysł, budownictwo, maszyny, urządzenia, narzędzia,  instrukcje obsługi, elektryka, mechanika, motoryzacja, transport, dokumenty, umowy, korespondencja, rolnictwo, leśnictwo, ogrodnictwo, hodowla zwierząt, żywność, chemia, fizyka, anatomia, medycyna, farmacja, historia, literatura, malarstwo, poezja, artykuły prasowe, programy telewizyjne, filmy, gastronomia, turystyka, hotelarstwo, architektura, nieruchomości…i wiele innych.

Tłumaczenia - cennik

Tłumaczenia ustne
Cena: 150 zł / 60 min.


Tłumaczenia pisemne
Cena: 40 zł / strona ( 1 strona = 1500 znaków)

* W przypadku krótkich terminów realizacji powyższe ceny mogą ulec zmianie.

 

 

Aby zlecić dokonanie tłumaczenia pisemnego, należy wykonać dwa proste kroki:

1. Przesłać tekst do tłumaczenia drogą mailową (preferowane są pliki programu Word lub PDF), następnie poczekać na wycenę tłumaczenia oraz propozycję terminu jego realizacji. W przypadku tłumaczeń pilnych o krótkich terminach realizacji prosimy o umieszczenie w treści wiadomości stosownej adnotacji.

2. Dokonać przelewu zgodnie z przesłaną przez nas wyceną. Dzień rozpoczęcia pracy tłumacza liczony jest od chwili zaksięgowania przelewu na koncie, więc jeśli tłumaczenie obarczone jest krótkim terminem realizacji, bądź zależy Państwu na czasie, prosimy o przesłanie mailem potwierdzenia dokonania przelewu, a z chwilą jego otrzymania liczony będzie czas realizacji tłumaczenia.

 

Dlaczego ProfiDeutsch

Gwarantujemy aż 95% skuteczności w przyswajaniu nowego materiału

Stosujemy najskuteczniejszą na rynku metodę nauki języka – metodę Profi Deutsch

Uczymy w języku niemieckim

Nasi lektorzy posiadają najwyższe kwalifikacje

Usługi świadczymy w siedzibie Państwa firmy lub miejscu zamieszkania

Wykorzystujemy nowoczesne technologie multimedialne

Posiadamy najskuteczniejszy system do nauki słownictwa

Zaloguj się aby pobrać program ProfiDeutsch

facebook